-2.3 C
Zurich
Wednesday, February 8, 2023

SHKËLQIMI I ERMONELA JAHOS, KËTË HERË ME “TURANDOT”

David Salazar, kryeredaktori i “OperaWire”, i ka kushtuar një artikull shfaqjes së operas “Turandot”. Sipas tij, kjo shfaqje është e dyta në këtë seri...

“Bota rozë” e Afrim Nevzadit – përsëri top-fotograf i javës në Zürich, me 881...

Një lagje e bukur buzë liqenit të Cyrihut, në objektivin e fotografit të portalit prointegra.ch, Afrim Nevzadit pushtoi zemrat qindra artdashësve nga qyteti i...

Afrim Nevzadi – përsëri Top fotograf i javës në hellozurich.ch, më i votuari

"Münsterbrücke dhe bora e parë në Cyrih" ishte fotografia e javës në portalin https://www.hellozurich.ch. Kjo ishte shkrepja e fotografit të pasionuar shqiptar Afrim Nevzadi...

12 Fotografi nga 12 Fotograf

Të dashur miq 12 Fotografi nga 12 Fotograf nga të gjitha trevat shqipfolëse për 12 muajt e vitit 2023: Albert Cmeta, Besnik Jakupi, Eridan Xharahi,...

Ruzhdi Ibrahimi: Çafka e bardhë e vogël para aterimit

Foto nga Ruzhdi Ibrahimi Çafka e bardhë e vogël para aterimit
Grifsha në fluturim realizuar në Valis-Zvicër

Foto nga Ruzhdi Ibrahimi: Grifsha në fluturim realizuar në Valis-Zvicër

Foto nga Ruzhdi Ibrahimi Grifsha në fluturim realizuar në Valis-Zvicër