Arbër Bullakaj – Shqiponja me dy zemra

Asnjë politikan nuk i ka mbrojtur më shumë se politikani shqiptaro-zviceran, Arbër Bullakaj, futbollistët Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqirin në debatin e shumëpërfolur të shqiponjës dykrenare. Të gjithëve na kujtohet ai momenti gjatë kampionatit botëror në lojën Zvicër- Serbi, kur të provokuar nga tifozët serbë që brohorisnin “vrisni shqiptarët, dy lojtarët e përfaqësueses së Zvicrës, … Continue reading Arbër Bullakaj – Shqiponja me dy zemra